TR / EN

KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

2002 yılında Çelik halat sektörüne başlayan firmamız çevresine verdigi güven ve işine gösterdigi özveri sayesinde sektördeki yerini emin ve hızlı adımlarla almaya başlamıştır.2011 yılında PINAR GRUP Su Pompaları ve Hidrofor Grubu malzemeleri satışına başlamış olup müşterilerine en iyi hizmeti verme arzusu ile gün geçtikçe daha da çok çalışmaktadır. 

İnşaat sektöründe gelen yoğun talepler doğrultusunda 2004 yılında inşaat malzemeleri, su pompaları ve dalgıç pompalar ile ağır sanayi hortumları, camlock, küresel ve kelebek vanalar, fitings (TSP marka) ve yapıştırma malzemelerinin satışına başladık. 

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak uzun vadede geniş kapsamlı işler ile karşınıza çıkmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Firmamız mekanik malzeme satışı konusunda ihtisaslaşma yolunda emin adımlar ile ilerleyip, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Bu kapsamda; 

SEL HORTUMLARI,
DOMAK, SUMAK, FLYGT Su Pompaları,
PİMTAŞ Yapıştırma Malzemeleri,
FABER Kelebek Vanalar,
ÖZAY Camlocklar
TÜRKOĞLU Küresel Vanalar
PİLSA Pis Su- Temiz Su


malzeme üreticilerinin markalarının bayiliğini üstlenmiş bulunmaktayız. Sektörde bu alandaki boşluğu doldurduğuna inandığımız firmamız, sektörün gereksinim duyduğu kaliteli ürün ve hizmetleri temin ederek müşterilerimize zamanında sunarak hızla gelişmiştir. 

Bugün Ostim Merkez ve İvedik Organize Sanayideki şubesi ile sektöre kaliteli ürün ve hizmet sunmayı amaç edinen firmamız sektörünün gerektirdiği tecrübelere sahip hevesli kişilerden oluşmaktadır.